Creatörk günlük olarak değişen iş dünyasındaki değişikliklere ayak uyduran, kreatif, geleceği görmeye çalışan, en yeni teknolojileri size sunmaya çalışan tam kapsamlı dijital medya şirketidir. Web programlama, web tasarımı, logo tasarım, kurumsal kimlik yaratma, mobil uygulamalar, web uygulamaları, facebook uygulamaları, grafik tasarımı, kurumsal marka oluşturma, dijital pazarlama gibi konularda dijital hizmetlerimiz vardır. Fiyatlarımızı firmalara göre değil istenilen çalışmanın süresine ve niteliğine göre belirleriz. Tüm müşterilerimize aynı ücret yaklaşımıyla hizmet veriyoruz.

Firmalara maliyet etkin web çözümleri ve web tabanlı uygulamalar sunmaktayız. Tüm projelerimiz size nitelikli ve hevesli web profesyonelleri tarafından üretilir. Standart olarak, kurduğumuz web sitelerinin özellikleri şunlardır: Sizin tarafınızdan tamamen düzenlenebilir, kanıtlanmış teknoloji ile inşa edilir, arama motoru dostu tasarlanır ve programlanır, profesyonel hosting sunulur. Her işletmenin benzersiz bir kimliği vardır, web sitesi tasarımı da bunu yansıtmalıdır. Özel web programlamanın avantajı tam olarak işletmenizin çalışma biçimine uyarlanmasıdır. İster sıfırdan özel bir web uygulaması ile, ister size uyarlanacak etkin uygulamalarla uygun maliyetli ve etkili bir şekilde isteklerinizi yerine getiririz. Mobil cihazların yaygınlığı, mobil web tasarımını bir zorunluluk haline getirir. Grafik tasarımcılarımız ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, ekran boyutu veya çözünürlüğü ne olursa olsun web sitenizin mobil cihazlarda mükemmel görünüm ve mükemmel çalışmasını sağlayacaktır.

Tarafımızdan sunulan bazı hizmetler:

  • Web Programlama
  • Web Tasarımı
  • E-Ticaret Hizmetleri
  • SEO Hizmetleri
  • Sosyal Medya
  • Kurumsal Kimlik
  • Logo Tasarımı
  • İnfografikler
PARALLAX TEKNİĞİYLE GÖRSEL ETKİ ÇEKİCİDİR

Ziyaretçilere farklı derinlik yanılsamaları yaşatmak için, farklı arka plan görüntülerinin üst üste, farklı hızlarda kaydırılması suretiyle elde edilir.

MOBİL UYUMLU RESPONSİVE SİTE

Duyarlı (Responsive) web sitesi ile gerçekleştiririz, böylece ilkel web sitelerindeki gibi 2 ayrı url adresine ihtiyaç duymazsınız. İçerik her ekran ölçüsüne göre kendisini ayarlar.

WORDPRESS DESTEĞİ

Şehir efsanelerine inanmayın. WordPress siteleri hem en hızlı hem en güvenli, hem de en son teknolojiyi kullanan web siteleri olabiliyor. Şirketler için içerik güncelleme en etkin şekilde WordPress sitelerinde ve bu eleman ve zaman tasarrufu demek.

KREATİF WEB TASARIM

İşimiz sadece web sitesi inşaası değil, onu görsel olarak en etkileyici tasarlamak da görevimiz ve bunda iyiyiz.

WEB SİTESİ İNŞAASINDA MODÜLLER

En son teknoloji yazılımlarla web sitesi inşaa etmek ve bu inşaatın modüler, kolay değiştirilebilir, esneyebilir olması sizin açınızdan faydalıdır. Ve biz bunu size sağlıyoruz.

İÇERİĞİ KOLAYCA GÜNCELLEYEBİLMENİZ GEREK

Bunun için size kolay güncelleyebileceğiniz, kolay yönetim panelli web siteleri inşaa ediyoruz. Çünkü hangi web tasarım şirketi olursa olsun, sizden aylık/yıllık yüksek ücretler talep etmeden içeriklerinizi güncelleyemezler. Sosyal medyada ileti paylaşabilen her eleman size sunacağımız web sitesinde içerikleri kolaylıkla güncelleyebilir.