SİZE SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN BAZILARI

Web, mobil, sosyal medya, dijital pazarlama, logo

Emlak portalı

Brokerler veya emlakçılar için geliştirilmiş profesyonel emlak arama motorlu gelişmiş emlak portalı, haritada konum belirleme, belirlenen yarıçapta arama, fiyata göre, lokasyona göre arama gibi birçok özelliği olan, kolay kullanımlı yönetici paneli ile sitenize yeni danışman ekleme, yeni portföy ekleme, istediğiniz kadar foto yükleme vb. gibi özellikleri olan, SSL güvenlik sertifikalı emlak portalınızla kendi ilanlarınızı kendi sitenizde ücretsiz yayınlayabilir, fahiş fiyatlı tekellerden uzak durursunuz. Kolay paylaşım butonuyla her portföyünüzü sosyal medyada anında ve göze hitap eden şekilde paylaşarak asıl alıcı kitlenin olduğu sosyal medyada ağırlığınızı koyarsınız.

SEO optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu web sitelerinin daha erişilebilir olması için tercihten öte şarttır. Web sitelerinin görünür olup daha fazla müşteriye/kullanıcıya ulaşmak için SEO Hizmeti alması bir zorunluluk haline gelmiştir. Milyarlarca web sitesi arasından sıyrılarak ön plan çıkabilmek için kaliteli ve sürekli bir SEO hizmetinden faydalanmak gerekmektedir. creatörk olarak kaliteli SEO hizmeti sunarak bir adım öne çıkmanızı sağlıyoruz. Google Adwords haricinde içerik pazarlama ile, yani hedef müşteri kitlesine faydalı olan bilgileri içeren içerikleri kolay paylaşım butonuyla sosyal medyada paylaşacak, kitleler içeriğinizi paylaşmaya devam edecek ve siteniz arama motorlarında üst sıralarda yerini alacak.

Kurumsal web tasarım ve programlaması

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşacak isteklere göre ek modüller uygulanabilecek şekilde yazılımı yapılan websiteniz size gelecekte de iyi hizmet sunacaktır. Kolay kullanımlı yönetim paneliyle, her türlü düzenlemeyi yapabileceğiniz websiteniz ile geniş kitlelelere ulaşabileceksiniz. Web sitenizi mobil uyumlu yapmamız sayesinde Google arama sonuçlarında iyi sonuçlar alacak ve hiçbir yerden ziyaretçi kaçırmadan her cihazda eksiksiz siteniz olacak. Yazılımın kalitesi ve sitenize yüklenecek imajların optimizasyonu ile hız her zaman en yüksek seviyede olacaktır. Özellikle de hosting hizmetimizi kullanırsanız hızınıza hız katacaksınız.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi genellikle SEO optimizasyonu ile birlikte yürütülür. SEO teknik işlemlerinin yanında sosyal medyada websitenizin veya markanızın paylaşacağı içeriklerle, bağımsız mecralardaki içeriklerin sizin websitenize, markanıza ilgi çekmesiyle gerçekleştirilir. Sosyal medyada markanızı öne çıkaracak, doğru, özgün ve farklı formatlarda paylaşım içerikleri sosyal medya stratejisi doğrultusunda hazırlanır. Kullanılan sosyal medya mecraları yönetilir, sosyal medyada reklam vermek isterseniz pazar araşıtrması sonucu reklamlar hazırlanır ve sosyal medya kampanyaları başlatılır. İçeriklerin ve reklamların etkinlikleri ölçümlenir, analiz edilir, raporlanır.

Kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal kimlik, markanız ticaret hayatınızın en önemli unsurudur. Logonuz markanızın imzasıdır bu yüzden en profesyonel ele alınması gereken unsurların başıdır. Logolar kullanıldığı renkler, semboller ve tipografik oyunlar ile tüketiciye bu işi nasıl yaptıklarına dair bir ipucu verebilir. Kurumun kimliğini yansıtır, kurum imajı oluşturur, bakış açınızı yansıtır, algıyı güçlendirir, rakiplerinizden öne çıkarır, çalışan bağlılığını arttırır. Faaliyet gösterdiğiniz alan, sunduğunuz ürün ve hitap ettiğiniz pazarı, hedeflediğiniz kitleyi inceleyerek, tüm bunların ışığında, sizi en iyi yansıtacak logoyu hazırlıyoruz. Şirketinizin görsel anlamda bırakacağı izi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyoruz.

E-Ticaret sitesi

E-Ticaret her zamankinden daha önemli ve popüler, daha da popüler olacak. Modern tasarımlı, kolay kullanımlı online alışveriş sitesi. Yönetici için kolay panel, ürün stok yönetimi, kampanya yönetimi, sipariş, kargo yönetimi, üye yönetimi, kolay ürün fotoları ve bilgisi yükleme, online ödeme sistemi, SEO optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, istatistikler, raporlar, SSL güvenlik sertifikalı, sosyal medyada paylaşmak için kolay paylaşım butonlu vb. fonksiyonları olan, işinizi hem kolaylaştıran hem büyüten bir online mağaza açmanın tam zamanı. Satışlarınızı artırmak, büyümek ve kazanmak için profesyonel, mobil uyumlu, hızlı e-ticaret websitesi yapımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Akıllı telefon uygulaması geliştirme

Ülkemizde ve dünyada insanlar artık bilgisayarlardan çok telefonlardan websiteleri ziyaret etmekteler. Android ve iOS işletim sisteminin yoğun olarak kullanıldığı mobil uygulamalar firmaların verimliliklerini arttırabilmeleri, rakipleri arasından sıyrılabilmeleri ve gelişen dijitalleşme ve mobiliteye uyum sağlamaları için önemli bir adım. Mobil işletim sistemleri üzerinde, her türlü ihtiyaca özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Websitenizi responsive yaptığımızdan dolayı telefon ekranlarında sorunsuz çalışabilmekte. Ama bu mobil uygulama ile web sitesi olarak değil, telefonda devamlı çalışır durumda olan, mobil cihazın işletim sistemine uygun biçimde tasarlanan ve donanım özelliklerini kullanabilen yazılımdan bahsediyoruz.

BİZE YAZIN TEKLİF VERELİM