Biz Kimiz?

2004 yılından bugüne kurumsal firmalara kaliteli yazılım ve tasarım hizmetleri veren dijital ajansımız, bilişim teknolojilerini sürekli takip eden, adı üstünde kreatif, yenilikçi, dinamik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirkettir.

Creatörk’te, işletmelerin ve yeni kurulan işletmelerin çevrimiçi pazarlama ihtiyaçlarını anlıyoruz ve müşterilerimiz için gerçek kar getiren güzel web siteleri yaratma konusunda uzmanız. Sizin için teknolojik trendleri yakından takip edip, modern tasarımlara sahip responsive ve yönetim panelli web siteleri inşa etmekteyiz ve bunu yaparken müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli çözümler, öneriler sunarız, üretiriz ve sonuçlandırırız. Müşteri memnuniyeti bizim için birinci amaçtır.

Duyarlı tasarım, satış üreten bir web sitesi yaratmada da önemlidir. Sitenize ziyaretçilerinize en uygun görüntüleme deneyimini vermek istiyorsunuz. Siteniz iOS veya Android’de görüntülendiğinde de iyi görünmüyorsa, o ziyaretçilerin yanı sıra onlardan aldığınız tüm satışları kaybedersiniz demektir. Duyarlı tasarım olmadan müşterileri geride bırakıyorsunuz. Creatörk’teki yazılımcılarımız ve tasarımcılarımız, iyi yanıt veren yazılım ve tasarımın önemini biliyorlar.

İşletmenizin bugünün pazarında rekabet edebilmesini istiyorsanız, cazip bir web siteniz olmalıdır. Bazı web sitesi geliştiricileri, bir müşterinin çevrimiçi varlığını oluştururken iyi tasarım ve bilgi akışı ilkelerini yeterince uygulayamamaktadır. Dolayısıyla, talihsiz gerçeklik çoğu işletme web sitelerinin pek iyi olmadığıdır. Tasarım ve web yazılım tecrübesi az olan kişilerin yarattığı web siteleri çoğunluktadır.

Creatörk olarak iş ve ofis ortaklarımız; tasarım, programlama, teknoloji uzmanlarımız Londra İNGİLTERE, Brasov ROMANYA ve İstanbul TÜRKİYE’de bulunmaktadır.

Yenilikçi ve müşterimizin imajına vizyon katabilecek işler yapmak, müşterimizin memnuniyeti birincil hedefimizdir. Hızla değişen e-ticaret ve internet tanıtım ortamlarında müşterilerimize yol gösterici olmak ve işi sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar her açıdan iyice bilgi süzgecinden geçirip, deneyimlerimiz ile harmanlayıp, zamanında sunmak görevimizdir.

İşletmenizi yeni bir düzeye taşımaya hazırsanız, sizinle çalışmaktan memnun oluruz. Kurumsal kimliğinizi oluşturmak ya da web ile ilgili bir proje yaptırmak istiyorsanız, Creatörk sizin yaratıcı ve teknolojik iş arkadaşınız olmaya hazır. Şimdi kontak kurarsanız sizin için doğru dijital çözümü bulacağımızdan eminiz.