En profesyonel ajansla çalışın. Yarı profesyonelin yaptığı yarım işi her yıl yeniden yaptırmak zorunda kalarak hem zaman hem para pahalısı olan işlerle başınızı ağrıtmayın.

MALİYET ETKİN WEB ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAYIZ

Büyümek lazım. İşletmelerin büyük çoğunluğu şirket arabalarına gösterdiği önemi websitesine göstermiyor, büyümekte zorlanıyor, o arabaları elden çıkarmak zorunda kalıyor. Siz onlardan olmayın. Dünyaya açılmak lazım. Ülkemizin tümüne ,dünyaya açılmadan büyümek istisnalar hariç imkansız. Rekabetin zorlaştığı günümüzde, olabildiğince çok insanlara ulaşamayan bir web siteniz olmadan büyümek çok zor. Zamana karşı yarışmak lazım. Bu ve benzeri yazıları birçok rakibiniz okuyor, ellerini çabuk tutanlar var. En değerli şey zaman ve zamanın değerini bilenler bir an önce işe başlıyorlar. Biz de vereceğiniz işi zamanında bitireceğiz. Tasarlamamız lazım. Dış görünüşe önem vermem diyenlere inanmayın. Websiteniz fonksiyonel, kolay güncellenebilir olduğu kadar görsel olarak da etkili olmalı. İç de dış da önemlidir. creatörk sizin yaratıcı ve teknolojik iş arkadaşınız olmaya hazır.

web tasarım ajansları
creatörk web tasarım, web yazılım, logo tasarım
creatörk Gayrimenkul sektörünün internet ve reklam ajansı

Neden creatörk?

Yaratıcı tasarımlarımız ile firmanızı daha kalite ve profesyonel bir kimliğe taşırken, Google uygulamarıyla ve özel yazılımlarla, sosyal medya sayfaları ayarlamalarıyla, SEO konusunda rakiplerinize karşı güçlü yarışmacı olmanızı sağlıyoruz. Bunu yaparken SSL sertifikasıyla, güvenlik yazılımlarıyla sitenizi güvene alıyoruz. Responsive yani telefon ve tablet uyumlu bir tasarıma sahip olmasıyla her kullanıcıya kolay kullanımlı siteniz ile ulaşmanızı sağlıyoruz. İmajlarınızı optimize ederek ve hızlı hostingimizde sunucu hizmeti vererek sitenizin hızlıca kullanıcıyı kaçırmadan tecrübe etmesini sağlıyoruz.

  • Sosyal medyada profesyonel içeriklerle etkili tanıtıyoruz
  • Google'da üst sıralara taşıyoruz
  • Anlaştığımız zamanda teslim ediyoruz
  • Yapılan işin kalitesine göre bütçenize uygun ücret
O ZAMAN BAŞLAYALIM
WEB ÇÖZÜMLERİ İÇİN NEDEN Mİ BİZ?
Sizin web çözümleri ajansınız

Web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret, emlak portal, seo, hızlı hosting, dijital medya, ve dijital pazarlama alanlarında sizlere çözümler üretmekteyiz. Yaratıcı tasarımlarımız ile firmanızı daha kaliteli ve profesyonel bir kimliğe taşıyoruz.

creatörk Gayrimenkul sektörünün internet ve reklam ajansı
Yaratıcı, yenilikçi işler yapmak
ve müşterimizin memnuniyeti birincil hedefimizdir
Şirketinize özel yenilikçi ve özgün tasarımlarla sizin için çalışmaya başlayalım
HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI
Kurumsal kimlik

Şirketinizin kurumsallığının iyileştirilmesi veya yeni kurduğunuz şirketiniz için kurumsal kimlik için her türlü çalışmayı uygulayarak, logonuzdan tutun, websitenize kadar her türlü işinizi yapıyoruz.

Emlak portal

Brokerler veya emlakçılar için geliştirilmiş profesyonel emlak arama motorlu gelişmiş emlak portalı, haritada konum belirleme, belirlenen yarıçapta arama,
kolay kullanımlı yönetici paneli ile sitenize yeni danışman ekleme, yeni portföy ekleme, istediğiniz kadar foto yükleme çok kolay

E-Ticaret

Müşteriler için modern tasarımlı, kolay kullanımlı online alışveriş sitesi. Yönetici için kolay panel, ürün envanter yönetimi, kampanya yönetimi, sipariş, kargo yönetimi, üye yönetimi, kolay ürün fotoları ve bilgisi yükleme, online ödeme sistemi, SEO optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, istatistikler, raporlar …

SEO, sosyal medya tanıtım

Google’da üst sıralarda çıkmanız için gerekli Google hesabı açma, ödemeleri ve reklamları yönetme. Ayrıca SEO yeteneklerimizle görünürlüğünüzün artmasını sağlama, sosyal medya iş hesaplarınızı açma, yönetme, tanıtma, reklam vb..

EKİP

Tüm projelerimiz size nitelikli ve hevesli web profesyonelleri tarafından üretilir

Sedat Eser

Tunca Kara

Nihal Akdemir

Cem Korkmaz

Eda Akalın

Ferhat Aslan

Burak Gezer

Aysun Beyazlı

Ozgur Cirli

Zifei Zhao

Batu Akkoyunlu

Naside Guray

creatörk sizin yaratıcı ve teknolojik iş arkadaşınız olmaya hazır.İLETİŞİM